MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byråar 15805286
nr 1580 5286
Byråar
ett par. Tomas Jelinek, "Comet", IKEA, 1970-tal, Längd: 52 cm. Djup: 50 cm. Höjd: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:29:16
600 kr
Byråar
Kondition: slitage
nr 1580 5286
Byråar
Kondition: slitage
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 20 november 2023 |